Affiliate Marketing

Affiliate Marketing, on tänapäeval number 1 turunduskanal ettevõtetele, kes tahavad oma müüki või käivet suurendada, ilma selleks ise palju resursse raiskama. Affiliate Marketing toimib piltlikult öeldes üsna lihtsalt. Affiliate, ehk turundaja, müüb firma X tooteid ning saab iga müüdud toote pealt (olgu selleks saadud email, telefoni number, müüdud toode vms) vahendustasu mille suurus on kokkuleppeline. Firma X, aga maksab näiteks ainult müükide pealt, ehk ei pea ise kulutama raha et teha turundust, samas andes ära tükikese kasumist.

Soovite luua Affiliate Programmi ettevõttele?

Affiliate Programmi loomine ettevõttele on isenesest lihtne. Seda saab teha levinud programmide kaudu, mis on spetsiaalselt selleks tehtud, et pakkuda Affiliate'dele võimalust teie tooteid reklaamida, olles kaitstud lepingute jms' sarnasega. Kui Affiliate Programmi loomine isenesest on lihtne, siis selle nähtavaks tegemine, või Affiliate'de leidmine juba omaette teema. Tihtipeale on palju ettevõtjaid, või ka kodulehekülje omanikke, kellele tuleb märkimisväärselt pakkumisi või kontakte, millega neil endil midagi teha pole, sellistel juhtudel pakkudes neile Affiliate võimalust, saavad nad needsamad pakkumised teie juures rahaks teha. Mõlemad osapooled võidavad sellest.

Affiliate Marketing sobib igas suuruses ettevõtetele, kuna enamasti maksab ettevõtja vaid juhul kui on ka tulemus. Ehk, kui müüki pole, ei pea te ka maksma.

Affiliate Network - mis need on?

Kui Affiliate on niiöelda vahendaja, ehk middleman, siis Affiliate Network on Affiliate'de ja Ettevõtete Middleman. Affiliate Network on nagu agentuur, mis ühendab reklaamijaid (ettevõtjaid) ning turundajaid (affiliate/publisher). Need terminid, nagu Affiliate, Publisher, Advertiser võivad erinevate teenusepakkujate juures erineda, kuid see pole väga tähtis. Affiliate Network on hea mõlemae poole jaoks, ehk Affiliate'd kes tihtipeale riskivad oma rahaga, tehes ettevõtjale reklaami ning saades hiljem tasu - saavad oma Affiliate Commissioni (tasu) Affiliate Networkilt. Ehk kui ettevõte, kellele tehti reklaami, võib otse Affiliate'ga töötades lihtsalt pankrotti minna või arve eest tasumata jätta - on Affiliate Network nagu turvavõrk - kes maksab tasu igaljuhul. Ehk Affiliate Network on nagu turg mis ühendab pakkumise ja nõudluse, samas pakkudes kindlustunde mõlemale osapoolele. Kuigi, Affiliate Networkid võtavad selle eest ka oma tasu, on see õiglane ja töötades koos Affiliate Networkidega, on teil juurdepääs suuremale hulgale Affiliate'dele, kes teie tooteid promoda saavad.

Affiliate Networkide kontaktid

Aitame teie ettevõttele teha Affiliate'de jaoks ahvatleva Affiliate Programmi ning samuti teil saada oma pakkumine võimalikult paljudesse Affiliate Networkidesse. Enamus nishides on oma tuntud võrgustikud ning omame otsekontakte, et leida teie ettevõtte vajadustele just parim võimalik lahendus.

Affiliate Marketing Eestis

Kuna Affiliate Marketing on Eestis veel vähetuntud, on tegemist täna ühe kõige effektiivsema turundusmeetodiga. Kui tihtipeale, nimetatakse ennast Affiliate'deks ka siis, kui promotakse kellegi näokreemi oma blogis (mis on tehniliselt ka õige), siis AM millega meie tegeleme, keskendub erinevate makstud reklaami tehnikate ning strateegiatele, mis on oluliselt rohkem skaleeritavad.