Facebooki Reklaam

Telli Facebooki Reklaami teenused meie käest ning saate turu parima teenuse, alustades detailsest analüüsist, lõpetades re-targeting kampaaniatega.

Facebooki Reklaam Ettevõttele

Facebooki Reklaam ehk Facebook ADside teenust reklaamitakse tihti kui sotsiaalmeedia turundust. Tegelikult pakuvad aga mitmed agentuurid hoopis lihtsat Sotsiaalmeedia Kontode Haldust, kus postitatakse mõned lihtsad sisud ning Boostitakse postitusi. Kui te soovite, aga saada tõeliselt professionaalset Facebooki Reklaami teenust, võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi. Me ei boosti postitusi, vaid mõtleme ja realiseerime parima võimaliku turunduskampaania nagu seda oleme teinud kümnetele suur- ja väikeettevõtetele Eestis- ja välismaal.

Kui palju maksab Facebooki Reklaami teenus?

Facebookis reklaamides, tuleb esialgu kliendil paika panna oma eesmärgid. Kui tegu on tavalise 'Brand Awareness' kampaaniaga, et lihtsalt hoida mõnda suuremat ettevõtet või kohalikku Brandi paremini pildis, piisab lihtsamatest kampaaniatest. Kui teil on aga näiteks e-pood ning soovite konkreetselt müüki suurendada, tuleb sellele ka vastavalt läheneda. Seepärast ei saa Facebooki Reklaami teenusele otsest hinda, kui sellist (tariifi) külge panna. Enamasti sõlmime klientidega koostöölepingu ning võtame minimaalse baastasu ning % kasumist või käibest, siis vastavalt teie eeldatavale eelarvele, eesmärkidele ja meiepoolsele investeeritud ajale. Meie klientide lemmikuks on kujunenud tulemuspõhine makseplaan, kus saame enamuse tasust tulemuspõhiselt. See tähendab vähem riski ettevõtjale ning peaks väljendama ka meiepoolset usku meie Meediaostlejate edukusse.

Kas Facebooki reklaami saab ise ka teha?

Jah- Te saate ka ise kodust, või kontorist üsna lihtsalt Facebook ADse teha. Selleks pole vaja eriti muud, kui teha Business Managerist omale konto ja alustada. Samal ajal, on tegu ikkagi teadusega. Tsiteerides klassikuid, kõik reklaamid pole võrdsed. Facebook on maailma üks suurimaid reklaampinna müüjaid internetis ning konkurents Facebookis on üsna tugev. Kuna Facebooki, kui börsiettevõtte (ehk äriühingu) eesmärk on investoritele raha teenida, võite kindlad olla et Facebooki Algo (nagu Facebooki reklaami algoritmi hellitavalt kutsutakse) tahab eelkõige teie reklaamieelarve endale saada. Siinkohal ongi oluline, et kui te peaksite ise alustama Facebook reklaamiga, veenduge et teie kodulehel on paigaldatud Pixel ning et te järgiksite põhilisi näpunäiteid, et teie raha ei läheks kaotsi. Kui teid huvitab Facebooki reklaami isetegemine, või kursused, vaadake lähemalt Facebooki Koolitustest SIIT.


Meie ei soovita ettevõtetel ise Facebooki Reklaamiga pusima hakata, vaid ainult juhul kui teid toetab mõni ekspert, või olete võtnud mõne koolituskursuse oma ala eksperdilt. Facebooki kursustest loe lähemalt SIIT.

Facebooki Sisuhaldus

Kui te soovite Facebooki turunduse sisuhaldust, siis sellist teenust pakub iga keskmine turundusagentuur Eestis. Sisuhaldus tähendab erinevate teemapostituste kirjutamist ja Facebooki lehe üldist haldust, suhtlust klientidega jms. Meie fookus on pigem Facebooki Reklaami tegemisel ning kuigi need võivad tunduda esmapilgul sarnased, on tegu väga erinevate teenustega. Kui teil on Facebooki sisuhaldust puudutavaid küsimusi, võite meiega ühendust võtta ning leiame teie soovidele vajaliku lahenduse või vajadusel suuname vastava teenusepakkuja juurde.

Facecbooki Turunduskoolitused

Kui veel mõned aastad tagasi polnud Eestis Facebooki Turunduskoolitustega tegelevaid ettevõtteid, siis tänaseks on turul mitu kogenud tegijat, kes kindlasti suudavad koolitada väga kõrgel tasemel. Võtsime nende koolitused luubi alla ja intervjueerisime erinevaid koolitust läbinud inimesi. Sellest saate lähemalt lugeda postitusest Facebooki Turunduskoolitused.


Kui teil on aga huvi välismaiste koolituste suhtes, kirjutage meile ja saadame teile kursused, mida soovitavad maailma parimad Facebooki turundajad.

Facebooki Reklaami protsess - kuidas toimib?

Facebooki reklaami tegemine eeldab teatud uurimustööd, konkurentsianalüüsi, tehnilisi teadmisi ning segu nendest eelnevatest, reklaamistrateegia elluviimisel. Esimese sammuna, vaatame mida teevad teie valdkonnas olevad konkurendid Eestis ja välismaal, kasutades selleks erinevaid tarkvaralahendusi, manuaalseid tehnikaid ning meie enda väljatöötatud süsteeme, leidmaks potensiaalselt parimad turundusstrateegiad vastavas kategoorias. Peale analüüsi, teeme esialgse plaani, millist tüüpi reklaamiformaadile keskendume ning paneme paika esimesed testimise reeglid. Testimise mahtu ja reegleid mõjutab suuresti teie saadavalolev eelarve ning turu suurus. Ennem Facebooki reklaamidega alustamist, veendume ka, et teie kodulehekülg oleks tehniliselt toimiv ning proovime eemaldada võimalikult palju faktoreid, mis võiksid testidest saadavat informatsiooni mõjutada. Peale eelmiste sammude täitmist hakkame samm-sammult testima ning leides paremini toimivad reklaamid, proovime neid skaleerida. Täpsemast protsessist räägime teile juba, kui võtate meiega ühendust.


Digiturunduse teenused

Veebidisain

Kodulehe valmistamine

Youtubei Reklaam

Youtube ADs ja GDN

Turunduskoolitused

Digiturunduse koolitused