Kodulehe Tegemine

Veebilehekülje tegemine igas suuruses ettevõtetele mõistliku hinnaga. Vaadake kuidas toimub kodulehe valmistamise protsess ning kui palju maksab kodulehekülje tegemine.

Kodulehe tegemine ettevõtetele ja eraisikuteleKodulehe valmistamise teenus sisaldab endas täispaketti, alustades kodulehe kontseptsiooni väljamõtlemisest kuni kodulehe koodimiseni. Valmistame kodulehti igale maitsele, olgu teie sooviks odav ning minimalistlik kodulehekülg, või mõni suurem projekt keerukamate töödega. Oleme valmistanud kümneid kodulehekülgi peaaegu igas ärivaldkonnas tegelvatele ettevõtetele Eestis ja välismaal ning omame pikaajalist kogemust veebidisaini ja kodulehekülgede valmistamise valdkonnas. Lisaks tavalistele HTML, Wordpressi ja Joomla kodulehtedele pakume klientidele ka erinevate spetsiaalsete müügile orienteeritud LP'de (Landing Page) tegemisele, olgu teie sooviks toota sisu SEO lehtedele, või müüa oma Aliexpressi tooteid Clickfunnelsiga.

Kui palju maksab kodulehe tegemine?

Minimaalse, lihtsa ja puhtalt informatiivse kodulehekülje hind algab 450€+KM. Iga kodulehe disain on erinev ning samuti klientide vajadused, seepärast meil ühest hinda pole ning tavaliselt teeme hinnapakkumise projektipõhiselt. Kui tellite 5 või rohkem kodulehte piiratud aja jooksul, saame teha teile ka hinnaaalanduse. Keerukamate projektide, nagu SEO või spetsiaalselt makstud reklaami tarbeks tehtud kodulehekülgede hind on enamasti pisut kõrgem, kuna sinna lisandub märkimisväärne copywritingu tasu ning erinevate lisatööde tasu. Kui teid huvitab kodulehekülje tegemine, võtke meiega ühendust. Kui teil peaks olema küsimusi mõne lehekülje muutmisest, või parandamisest, vaadake lähemalt sellest ka postitusest veebidisain.

Kui kaua võtab kodulehekülje tegemine aega?

Kodulehekülje tegemine algusest lõpuni, võtab meie jaoks enamasti 7-10 päeva alates tellimuse saamisest. Selle aja jooksul disainime teile lehekülje, või teie soovil otsime välja teile sobiva valmis-template'i (template-lehtede puhul on meie tarnimisaeg enamasti umbes 5 tööpäeva) ning programmeerime selle siis vastavalt vajadusele. Keerulisemate projektide puhul, anname teile teada ka täpse teostamise aja ning püsiklientidele tuleme vastu ka ajaliselt, olles nõus tegema meiepoolse osa kiiremini kui tavaliselt.


Kodulehe tegemise õpetus

Kui te arvate, et interneti kodulehekülje eest pole mõttekas maksta sadu eurosid, mis võib tunduda esmapilgul palju, võite julgelt ka ise proovida selle ette võtta. Siinkohal tahaksime toonitada, et seda omal vastutusel. Kodulehe tegemine on üks asi, teine asi on lehekülje õigesti tegemine. Kodulehel ja kodulehel on vahe, eriti mis puudutab SEO'd ja kasutajakogemust lehel. Kui teid siiski huvitab kodulehekülje valmistamise õpetus, leiate väga detailse info Wixteri koduleheküljelt, postitusest Koduulehe tegemine Wordpressiga. Wixter.ee õpetusest leiate detailse informatsiooni, kuidas valmistada iseseisvalt kodulehekülg kõigest mõne tunniga

Veebidisain ja SEO optimeerimine

Kodulehe SEO optimeerimine ja veebdisain käivad küll käsikäes, kuid tihtipeale tulevad meie juurde kliendid, kellele olla lubatud teha SEO optimeeritud leht - kuigi reaalselt ei ole seal SEO'ga midagi pistmist. SEO on omaette teemana niivõrd pikk ja kompleksne teema, et seda paari lausega kirjeldada siin on võimatu. SEOst ja kodulehe optimeerimise algtõdedest saate meie SEO postitusest lugeda ka pikemalt. Kui teil on juba koduleht ning soovite selle optimeerida, et saada otsingumootorites kõrgemale, võtke meiega ühendust läbi kontaktivormi ja vastame teile hiljemalt 5 tööpäeva jooksul erinevate ettepanekutega.


Kodulehe tegemine telli kodulehemarketing.ee'st

Oleme veendunud, et suudame teile pakkuda parima võimaliku lahenduse, vastavalt teie eelarvele. Kirjutage meile ning koos saame teie ettevõttele luua soliidse visiitkaardi kodulehkülje näol, mis parandab teie müüki ning teeb teid leitavaks otsingumootorites.


Digiturunduse teenused

Facebooki Reklaam

Reklaam Facebookis ettevõtetele

Youtubei Reklaam

Youtube ADs ja GDN

Turunduskoolitused

Digiturunduse koolitused