Turunduskoolitused Eestis

Turunduskoolitusi Eestis, mis puudutab Online Turundust (Digiturundus) näiteks SEO või Sotsiaalmeedia valdkondades on mitmeid. Oleme võtnud populaarseimad Eesti turunduskoolitused luubi alla ning siit postitusest leiate parimad turunduskoolitused Eestis. Kuna turundus on lai mõiste, toome ükshaaval enimlevinud turunduse valdkonnad ükshaaval välja.

SEO turunduskoolitused Eestis

SEO Ehk Search Engine Optimization mis tähendab kodulehekülje otsingumootorisõbralikuks tegemist kasutades selleks erinevaid tehnikaid. SEO on tänapäeval vajalik eriti neile, kes leiavad oma kliendid läbi interneti. SEO õppimine iseseisvalt võtab kaua aega ning ettevõtte omanikule on lihtsam palgata SEO spetsialist, kui hakata ise kõigi SEO nüanssidega tutvuma. Kui te aga olete otsustanud SEO koolitusest osa võtta, leiate alljärgnevalt populaarseimad SEO koolitused ja koolitajad Eestis:

SEO õpetus wixter.ee lehel

Wixter.ee kodulehel on Imre Saar võtnud lühidalt kokku SEO põhitõed koos näpunäidetega, mis on algajatele sobilik. Postituse lugemiseks ei pea maksma ning oleks soovitav selliste kokkuvõtete lugemisega esialgu alustada ning liikuda sealt edasi.

SEO Koolitus turunduskoolitus.ee lehel

Turunduskoolitused.ee kodulehelt leiate erinevat infot SEO kohta, kuid ka nende kursuse, mis õpetab teile kõik SEO põhitõed ning natukene enamgi. Nende meeskond on aastaid tegelenud SEO valdkonnas ning nad on kogenud koolitajad. Vaata nende kodulehekülge siit.

Sotsiaalmeedia Turunduskoolitused

Sotsiaalmeedia turundus, mille all mõeldakse peamiselt Facebooki reklaami on nagu SEO - omaette teadus. Alustada saab igaüks ka ilma ühegi koolituseta, kuid tahtes paremaid tulemusi, on soovitatud teha läbi mõni Facebooki turunduskoolitus.

Facebooki turunduskoolitus Nullist.ee

Nullist.ee Facebooki turunduskoolitus on vaieldamatult Eesti parim omalaadne. Neil on valikus nii online-programm, kuid samuti on koolitajad vastutulelikud ning pakuvad ka eriprogramme. Nullist.ee Facebooki kursust vaadake vajutades SIIA.

Facebooki reklaami puudutav konsultatsioon 7blaze agentuurilt

Jaan Kruusmaa on Eesti üks tuntumaid Facebooki eksperte ning töötanud suurimate Eesti ettevõtetega. 7Blaze pakub erinevaid konsultatsiooniteenuseid ning rohkem infot leiate selle kohta nende koduleheküljelt